> Prezident klubu hovoří
 
 Série s Mýtem bude hodně vyrovnaná!!

 Oba zápasy , které jsme hráli s Mýtem, si byly dosti podobné. Byl to úporný boj a futsalové krásy zápasy moc nepobraly. V Heřmaňáku, díky tomu, že je tam širší hala by se konečně mohl začít hrát futsal. Vedle bojovnosti týmů, které budou určitě zase "jezdit po zadku" budou ale určitě i v následujících zápasech rozhodovat maličkosti o konečném výsledku.

Druhý zápas v Mýtě nebyl tak brutální a tvrdý jako ten první, rozhodčí ho tak nepustili z opratí, ale zase měnili kurs posuzování zákroků. Po odpískání 5.ti faulů na obou stranách už nepískli nic, nechtěli asi zápas ovlivnit desítkou, ve druhé půli nám nepískli jasný vražedný faul na Svobodu na hranici šestky a vzápětí pár minut po té to kompenzovali odpískaným faulem na Pecháčka, který nebyl a domácí lavička se právem velmi , velmi zlobila. Z našeho pohledu byl pro nás nepochopitelný 2. gól, kdy pan rozhodčí v momentě, kdy ztratil míč z dohledu přerušil hru, aby po dorážce míče do sítě Kroulíkem, tento gól uznal. Zde jsem přesvědčen, nemá pan rozhodčí čisté svědomí.

Ale v globálu musím uznat, že rozhodčí zápas opět zvládli. Není to nic lehkého soudcovat takto vyhrocený zápas. A sumasumárum nepoškodili ani jedno mužstvo.

Zápas jsme si prohráli tak trochu sami a dostali jsme soupeře na koně. Za prvé jsme dostali dost laciný 1. gól a je pro mě až neuvěřitelné jaké góly nám dokáže šikovný hráč Novotný dát a dále jsme opět předvedli nedůraznou koncovku, kdy místo razantní střely z běhu vymýšlíme parádičky a obstřelovačky na nejlepšího gólmana v lize.

Ale přes to všechno jsem spokojen. Byl to zápas, který jsme sice prohráli, ale odešli jsme se vztyčenou hlavou po boji, kdy jsme na palubovce nechali všechny síly a srdce. Doufám, že tak tomu bude i v dalších domácích zápasech a že se zde již naplno projeví naše vyšší futsalová kvalita, o které jsem v současné době hluboce přesvědčen. 

27.03.2007    Autor: Milan Vich    Sezona: 2006/2007   

 Termíny play off jsou jasné

Termíny play off našeho čtvrtfinále s Vysokým Mýtem jsou jasné. Vzhledem k tomu, že Mýto odmítlo hrát v týdnu (což mu mimo televizního utkání nemůže svaz nařídit) neuvidí play off diváci v ČEZ aréně v Pardubicích, ale v Heřmanově Městci. Je to jistě škoda a to pro celý český futsal, ale neústupnost a nelogičnost některých rozhodnutí vysokomýtských funkcionářů opět zaúřadovala. O to , doufám, větší motivaci budou hráči Torfu mít, aby si ještě v této sezóně v ČEZ aréně zahráli a po ligovém basketu mohla proběhnout plánovaná futsalová show na toto kolo play off (pivečko zdarma, taneční vystoupení apod.)

Takže zápasy proběhnou takto:

1. utkání pátek 23. března 2007 od 20.00 hod. hala Vysoké Mýto

2. utkání neděle 25. března 2007 od 17.00 hod. hala Vysoké Mýto

3. utkání pátek 30. března 2007 od 20.00 hod. hala Heřmanův Městec

Případná další utkání:

4. utkání středa 4. dubna od 17.30 hod. hala Heřmanův Městec - přímý přenos ČT 4

5. utkání pátek 6. dubna od 20.00 hod. hala Vysoké Mýto

13.03.2007    Autor: Milan Vich    Sezona: 2006/2007   

 Smrt Luboše Kapsy mne velice zasáhla

 

     Třetí ligové kolo koncem září v Ostravě na VŠB jsem se naposledy setkal s Lubošem Kapsou. Člověkem, kterého jsem znal osobně od doby působení Megasu ve 2. lize, tj. asi deset let. Fotil zápas a po utkání jsme si celkem pěkně popovídali. Ani ve snu bych netušil, že to je mé poslední setkání s ním. Vypadal dobře, cítil jsem z něho elán, fotil v nejrůznějších pozicích. Po několika dnech jsem ho poprosil, jestli by mi neposlal pár krásných fotek z tohoto zápasu. Dostal jsem odpověď, že teď nemůže, že je v nemocnici v Porubě a že hned vedle hraje zrovna VŠB a kousek v Sareze zase Mikeska. Cítil jsem jak strašně rád by byl ve svém živlu ve sportovní hale na svém milovaném futsalu a místo toho musí ležet v nějaké blbé nemocnici.

     Fotky mi Luboš už nepošle....

     Jeho odchod nás všechny velice poznamenal. Futsal bez něho už nikdy nebude jako s ním! Čest jeho památce.

04.12.2006    Autor: Milan Vich    Sezona: 2006/2007   

Stránka :: 1 2 3 4  ::