> První zápas sezóny   (FC TORF- SK Kladno:  5:3)
V sobotu 8.9. Torf Pardubice úspěšně vstoupil do nové sezóny první ligy futsalu výhrou nad SK Kladnem 5:3.  Utkání proběhlo ve sportovní hale v Heřmanově městci, sestava obou mužstev byla následující:

FC Torf Pardubice: Kašpar, Černohlávek – Semerád, Svoboda, Kostka, Jeřábek, Růžička, Šmeral, Pecháček, Štěpánek, Urbanec

SK Kladno:   Vošimír, Manda – Junek, Fitko, Čurda, Nový, Vašák, Jaráb, Elman, Muller, Vymětálír     

Hosté se ani nestihli rozkoukat a hned v druhé minutě dostali gól na přivítanou od Kostky, který za asistence Svobody poslal domácí tým do vedení, 1:0.Následující minuty nenabídly nic zajímavého a stav skóre se nezměnil. O změnu se postaral až v polovině třinácté minuty Semerád, který za asistence Šmerala zvýšil na 2:0. Domácí si však stále neoddechli a v patnácté minutě Jeřábek proměnil přihrávku od Svobody, zvýšil na 3:0 .

Na to již hosté odpověděli, konkrétně tedy Fitko, který v osmnácté minutě, za asistence Vymetalíka  snížil na 3:1. V zápětí se Vítkovi naskytla další příležitost zvrátil stav utkání, tentokrát z desítky, kterou  však neproměnil, jelikož trefil břevno.

Začátek druhého poločasu patřil opět Fitkovi, konkrétně tedy dvacátá čtvrtá minuta, kdy v časovém intervalu deseti sekund uštědřil domácím dva góly, čímž tedy vyrovnal na 3:3.
Stav utkání zůstal beze změny až do třicáté minuty, kdy Jeřábek, za asistence Semeráda, poslal domácí do vedení za stavu 4:3. O půl druhé minuty později se skóre ku prospěchu domácích změnilo znovu, tentokrát zásluhou Svobody, který za asistence Kostky zvýšil na 5:3.

Na tuto smršť gólů již Kladno nedokázalo odpovědět a stav utkání se již nezměnil. FC Torf Pardubice tedy zvítězil na SK Kladnem 5:3.

> Hlavní stránka
> Vypsat seznam všech článků

12.09.2007    |   Autor: Marek Vich


Aukro.cz