> Hráči neposlechli trenéra vůbec v ničem !!   (Era Pack Chrudim- FC TORF:  6:3)

    To, co se stalo v pátek v chrudimské sokolovně je pro mne naprosto nepochopitelné. Sestava Torfu byla celkem dobrá, chrudimáci byli bez nemocného Mikana a tak jsem očekával vyrovnaný souboj a doufal jsem v body pro náš tým. Trenér Martin Brychta ve čtvrtek na tréninku 20 minut všem hráčům popsal standartní situace Chrudimi, včetně personálního obsazení a to naprosto přesně a dopodrobna. Při jeho přednášce bylo v hale ticho jako v kostele a všichni hráči mu viseli na rtech a tak jsem měl pocit, že vše pochopili, ale jak ukázal zápas, opak byl pravdou. Hráči Torfu nepochopili zhola nic, jinak by nemohli po půlce zápasu prohrávát 4:0. A další pokyn trenéra agresivně napadat soupeře do míče také naprosto ignorovali a tudíž, když se kterýkoliv hráč Erapacku kdekoliv zastavil s míčem, mohli se s ním klidně i nasvačit, či kuřáci si zapálit cigaretku, neb hráči Torfu jen uctivě přihlíželi z neškodné vzdálenosti. A jak to probíhalo??

Takto prosím:

V 6. minutě pěkně Semerád patičkou uvolnil Burgeta a jeho prudkou střelu vyrazil Hlouš a byl to jeho nejhezčí zákrok v zápase.

V 7. minutě narazil Rajnoch za půlkou do Šmerala, pan rozhodčí pískl faul a kopal se TK. Při něm se objevila dálnice na Pecháčka na zadní tyči, která byla vidět až do Kropáčovy Vrutice, ale hráči Torfu ji neviděli a tak Filip mohl lehce do sítě svého mateřského týmu zavěsit a následně posílat cukrbliky do hlediště.

V 10. min. se situace opakovala téměř jak přes kopíráček. Burget fauloval Velinského opět kousek za půlí, Rajnoch vystřelil a okolo tancujícího Pecháčka v šestce se míč ocitl podruhé v síti.

Pak nám těžce zatopily i mladé akvizice Erapacku Vágner s Bernerem, ale Kašpar byl na svém místě.

Ve 14. minutě posílal cukrbliky divákům Pecháček opět, protože vsítil 3. gól pod Kašpim k tyči,

Byly i nějaké TK v provedení nás pardubáků, ale o nich nemá cenu mluvit, marnost nad marnost, nuda, nepřesnost, pokaždé to nejhorší řešení.

A tak přišla minuta 18. To zase Šmeral fauloval, tentokrát štírka Bernera. EP sehrál signál, Libor Hlaváč byl na kolotoči bez vstupenky a tak Formánek v klidu rezignovanému Kašparovi k tyči 4:0.

V 19. minutě jsem si do poznámek po další šanci Linharta napsal: Cituji: „ Je to hrůzá, já už nemám sílu ani dál psát!“

2. poločas už byla jiná káva, leč vedení soupeře bylo nedostižné! Hned ve 21. Semerád po chytře rozehraném autu s Burgetem poslal „dělovku“ mezi nohy Hlouše a bylo sníženo.

Ve 25. konečně taky střela od našeho mladšího Pechyho levou k tyči z 15 m, Hlouš snil o své přítelkyni a bylo 4:2!

Avšak v 27. 90-ti kilový Růžička, jenž do 2. půle vystřídal slabého Hlaváče, odletěl od Rajnocha jak pírko ot tryskového motoru a Rajny povzbuzen tímto snadným soubojem prošel až do kasy klepajícího se Kašpara a uklidnil předměstí Pardubic. 5:2

V téže minutě se asi měl kopat faul, možná i penalta proti Torfu, neb po trmě vrmě vybočil určitě faul na Bernera z mezí slušnosti, ale pan rozhodčí Kudrna si asi řekl, že toho utrpení bylo pro Torf už dost a tak píšťalka zůstala němá.

Ve 28. minutě nová akvizice Torfu Štěpánek, která si asi premiéru představovala jinak, obehrála Linharta jak Rosický Pepu z depa a tváří tvář nedala zkoprnělému Hloušovi šanci a vyhnala ho z brány. Na plac přišel Ždánský a pro CR to bylo dobře.

Ve 30 zakládal kapitán Semerád brejk, ale..., míče se zmocnila Chrudim a bylo 6:3. Opět Rajnoch. Nemusel moc běhat, chodit pod balon, počkal si a asi 8x za zápas se dočkal své šance.

Ve 33. min jsme byli svědky tak trochu sado maso, vše se to válelo a kopalo a rozhodčí to radši nechali vyhnít.

V 38. dostal Velinský, který hrál velice dobře a snažil se hlavně hrát,což bylo překvapivé, další ránu od Burgeta (asi loket) a profesor futsalu šel do sprch. Tento zápas si Velinský musel připadat jako otloukánek v klasickém díle Princ a Chuďas. Ten jeho výraz...

No a v oslabení jsme konečněš zjistili jak se mělo hrát celý zápas. Špičky, čistě do balonu, maximální soustředění a bojovnost, včetně zdravé a čisté agresivity. Leč pozdě bycha honit...

Když hráči Torfu budou hrát tak jak v oslabení, tak budou v play off. Když budou hrát jako v 1. půli, tak skončí ve 2. lize

Jakpak tohle skončí…?? Jak se píše ve známé písni…

> Hlavní stránka
> Vypsat seznam všech článků

13.11.2006    |   Autor: Milan Vich


Aukro.cz