> Indoss veze body z Torfu   (Torf Pardubice- SK Indoss Plzeň:  3:4)

Neuvěřitelný kousek se podařil ve středu večer v dohrávce 5. kola Chance Futsal ligy futsalistům Indossu Plzeň. Přestože ještě 17 vteřin před koncem prohrávali v Pardubicích 3:2, dokázali si odvézt všechny body za výhru 3:4!!!

O utkání nám zatím nedorazily detailnější informace, ale i to málo co víme, je hodně zajímavé. Indoss vyhrál první poločas 0:2, jenže po změně stran domácí přidali, podařilo se jim výsledek otočit a dokonce jít do vedení 3:2. Pro domácí Torf Pardubice to vypadalo velmi nadějně, navíc body nutně potřebuje, protože byl na předposlední příčce tabulky.

A nakonec tam i zůstal, přestože stav 3:2 trval ještě 17 (!) vteřin před koncem. Domácí drželi míč u soupeřovy branky a domnívali se, že budou zahrávat roh, jenže rozhodčí přiřkli míč hostům a ti z brejku vyrovnali. Jenže to nebylo vše. Torf rozehrál a střílel mimo, Indoss rychle rozehrál a dotáhl akci do úspěšného konce - 3:4!

Tak utkání i skončilo, Pardubice tak zůstávají na předposlední pozici, Indoss se posunul až na 5. místo trochu nepřehledné tabulky, kde mají týmy různý počet odehraných zápasů.

> Hlavní stránka
> Vypsat seznam všech článků

22.11.2012    |   Autor: Miloslav Růžička


Aukro.cz