> Torf v gólové přestřelce Balticfloru neporazil   (FC Balticflora Teplice- Torf Pardubice:  6:5)

Branky : 3. Pachomov (Kardokov), 10. Kardakov (Mamijev), 12. Sokovnin (Ricardo), 20. Ricardo (Sokovnin), 33. Sokovnin (Ricardo), 35. Kardakov (Sokovnin) - 6. Jeřábek (Chvála), 9. Steiner (Slováček), 15. Fidra (Chvála), 19. Fidra (Chvála), 38. Fidra (Jeřábek)

Sestava FC Torf Pardubice : Šimon (Molnár) - Urbanec, Slováček, Steiner, Vratišovský, Beran, Chvála, Fidra, Jeřábek

Sestava FC Balticflora Teplice : Kalina (Brejcha) - Doležálek, Kardakov, Kiliján, Konečný, Krejčí, Mamijev, Pachomov, Ricardo, Sokovnin, Tolstov, Tyl, Walter

Rozhodčí : Lasch - Šmid

Pardubice měly potíže s dopravou, k utkání přicestovaly těsně před jeho začátkem, rozcvička tak byla minimální. Hned ve 3. minutě otevřel skóre Pachomov a Teplice vedly. Východočeši však dokázali odpovědět, když Jeřábkovu střelu Kalinovi tečoval nešťastně hrající trenér Tolstov. První půle byla bohatá na branky, skóre se přelévalo chvíli na jednu, chvíli na druhou stranu. „Perníkáři“ dokonce na Stínadlech vedli, "vlci" je ale do kabin nenechali odejít s náskokem. V poslední minutě úvodního poločasu vyrovnával Ricardo na 4:4.

Ve druhém dějství se dlouhou dobu čekalo na vedoucí gól. Vstřelil ho nakonec Sokovnin. Když pak přidal šestou branku Kardakov zdálo se, že je o vítězi rozhodnuto. Zvlášť, když poté mohl zvýšit na rozdíl tří gólů z "dlouhé penalty" Konečný. Mladík, který je známý svou dělovou ránou, ale selhal a zkušený brankář Šimon byl úspěšný. Vzápětí dal kontaktní gól Fidra, toho večera už svůj třetí, a drama bylo na světě. Domácí celek měl ještě dvakrát možnost zahrávat trestný kop, Pardubičtí totiž měli na svém kontě pět akumulovaných faulů. Ani Krdakov a ani Mamiyev však na Šimona nevyzráli. Mezi tři tyče se ale netrefili už ani hosté, a tak skóre zůstalo až do konce utkání nezměněno.

> Hlavní stránka
> Vypsat seznam všech článků

24.09.2012    |   Autor: Miloslav Růžička


Aukro.cz