> Soustředěný a poctivý výkon přinesl ovoce   (Bohemians 1905- Torf Pardubice:  1:3)

Branky : 6. Štverák - 2. Chmelík, 13. Fidra, 20. Fidra

Sestava FC Torf : Šimon, Molnár - Beran, Malý, Urbanec, Chmelík, Jeřábek, Fidra, Netolický, Chvála, Slováček, Vratišovský

Sestava Bohemians 1905 : Vozár, J. Bellada - Kopecký, Koudelka, Dlouhý, Junek, Novotný, Stejskal, Pleyer, Vodecký, Štverák, Zapletal, V. Bellada

Před televizními kamerami se představil pardubický Torf v duelu se zelenobílými Klokany a po výborném taktickém výkonu v hlavním městě vyhrál 3:1. V tabulce se posunul na páté místo a účast ve čtvrfinále play off ho už nemine.

Hosté ač bez dvou opor Kroulíka a Mikana ( stop za 4žk ) vstpoupili do utkání nebojácně a již ve druhé minutě skóroval Chmelík po přihrávce Berana - 0:1.V šesté minutě chyboval v rohu hřiště gólman Šimon a domácí Koudelka připravil gólové zakončení po Štveráka - 1:1. O minutu později nastřelil Netolický tyč a ve 13.minutě poslal míč za obranu gólman hostí Šimon a pohotový Fidra střelou od tyče zajistil Torfu znovu vedení - 1:2. V poslední minutě prvního poločasu byl Fidra v osobním souboji proti Koudelkovi úspěšnější, položil si domácího brankáře Vozára a chytře střelou od tyče skóroval - 1:3.

Ani ve druhé půli domácí futsalisté nenašli recept na obranu Torfu, navíc mužstvo podržel gólman Šimon.

" Na zápas jsme se dobře připravili. Zkušený Malý a nováček v dresu Torfu Chmelík nahradili v první lajně dvojici absentovaných, pokryli jsme klíčové borce soupeře Kopeckého, Koudelku a Novotného. Pět minut před koncem na nás zkusili power play, ale bez úspěchu a dvougólovou výhru jsme uhájili, " sdělil trenér Torfu Miloslav Růžička.

> Hlavní stránka
> Vypsat seznam všech článků

03.03.2012    |   Autor: Miloslav Růžička


Aukro.cz