> Torf nedal oslabené Plzni šanci   (Torf Pardubice- SK Indoss Plzeň:  8:3)

Branky: 6. Beran (Mikan), 15. Mikan (Šimon), 19. Urbanec (Kroulík ), 23. Fidra (Jeřábek II), 34. Fidra (Jeřábek II), 35. Fidra (Jeřábek II), 40. Mikan, 40. Šimon - 11. Böhm (Vnuk), 32. Böhm, 33. Kasýk (Böhm)

Sestava Torf Pardubice: Šimon David, Molnár Lukáš - Beran Jiří, Kroulík Radovan, Urbanec Tomáš, Jeřábek Jan II, Mikan Radek, Fidra Jan, Netolický Roman, Chvála Miloš, Chmelík Zdeněk, Vratišovský Filip

Sestava SK Indoss Plzeň: Kolařík Václav - Vnuk Tomáš, Míka Martin, Fürbacher Karel, Holý Michal, Mižár Jakub, Böhm Lukáš, Koc Václav, Tříska David, Havlas Marek, Kasýk Zdeňek, Bereczký Tomáš

  O první vzruch na palubovce se postaral gólman Šimon, který zatáhl míč až na polovinu soupeře, Indoss jej získal, ale brejkovou akci gólově nevyužil - záchranářem byl Urbanec. O chvíli později po akci Mikana odražený míč dorazil do plzeňské sítě Beran - 1:0. V 11.minutě orazítkoval spojnici plzeňské branky Kroulík a z následujího útoku Bohm vyrovnal - 1:1. Ve 12.minutě měl Torf na svém kontě již pět akumulovaných faulů a šestý na sebe nenechal dlouho čekat. Míka však 10m kop bez zdi ,,zazdil" - netrefil branku. Tento moment se pro Západočechy později ukázal jako klíčový. Torf v 15.minutě po výhozu míče Šimonem přes celé hřiště až na ,,hrušce" našel číhajícího Mikana a ten hlavou usměrnil míč do plzeňské sítě podruhé - 2:1. Torf se již dalšího faulu nedopustil a necelé dvě minuty před pauzou Urbanec po ideální přihrávce Kroulíka zvýšil na - 3:1.

Po přestávce za stavu 4:1 vstřelili Plzenští dva slepené góly a rázem to bylo 4:3. Naštěstí domácí zaznamenali tři rychlé góly za sebou a u všech byl jako asistent Jeřábek, koncovce se třikrát prosadil Fidra - 6:3. Hosté zkusili power play, ale bez efektu. Naopak do prázdné branky skóroval Mikan a v poslední vteřině ještě přes celé hřiště gólman Šimon.

MiloslaV Růžička, trenér Torfu : ,,Získali jsme v tomto utkání povinné body, do stavu 4:1 jsme zápas kontrovali, po výpadku světel a nucené přestávky jsme dvakrát inkasovali, ale dokázali jsme reagovat. Musím pochválit především Jeřábka, který byl naším nejužitečnějším hráčem.

> Hlavní stránka
> Vypsat seznam všech článků

11.02.2012    |   Autor: Miloslav Růžička


Aukro.cz