> Futsal v televizi  

Přímým přenosem zdaleka nekončí futsalový program na obrazovkách programu ČT4 - Sport. V tuto chvíli se zdá nezvratné, že v příštích týdnech budeme sledovat dalších pět futsalových utkání.

    Po shlédnutí utkání Indoss – Torf na stanici ČT4 – Sport se možná někteří z diváků ptali, kdy uvidí příště futsal na televizních obrazovkách. Máme pro vás dobrou zprávu. Kromě již avizovaného přenosu ze 3.kola, kdy budou kamery v pátek 22.9. se od 18:00 hod. sledovat duel mezi Mikeskou a Jistebníkem, tedy reprízu jarního finále, bude možnost vidět i jeden ze západů 4.kola. V něm se utkají velcí rivalové – Era-Pack Chrudim a Nejzbach V.Mýto a utkání ČT4 – Sport vysílá v pátek 6.10. od 18.00 hod.

    Nejen liga však bude sportovní redaktory České televize zajímat v příštích týdnech. Náš mistr CC LKW Jistebník se chystá na utkání základní skupiny Poháru mistrů, který pořádá od 12. do 15.října v ostravské hokejové hale Sareza a kamery ČT4 – Sport budou u toho. "Diváci uvidí všechna tři utkání našeho týmu v přímém přenosu," prozradil nám skvělou novinku předseda KF ČMFS Mgr.Otakar Mestek. Hracími dny jsou čtvrtek 12.10., kdy hraje Jistebník od 18:00 hod., pátek 13.10. (výkop utkání našeho mistra v 16:00 hod. a v neděli 15.10. akce končí a ten den má utkání Jistebníku výkop v 15:30 hod. Vidět našeho šampióna v zápasech Poháru mistrů, to už je velká motivace proč usednout k obrazovkám…

    Od začátku sezóny tedy můžeme být s televizní propagací futsalu spokojeni. Navíc je pravděpodobné, že v průběhu podzimu se dočkáme i dalších přenosů z naší nejvyšší soutěže.

> Hlavní stránka
> Vypsat seznam všech článků

14.09.2006    |   Autor: Torf


Aukro.cz