> S Erapackem jsme tahali za kratší konec   (FK Era-Pack Chrudim- Torf Pardubice:  9:3)

Branky : 1., 29. a 38. Max, 2., 20. a 28. Mareš R., 3. Vladyka, 21. Slováček, 25. Mareš M. II - 11. a 27. Fidra, 8. Beran

Sestava Torf : Šimon, Nachtigall - Beran, Kroulík, Malý, Urbanec, Slováček, Fidra, Mikan, Netolický, Vratišovský

Sestava ERA-PACK : Žďánský, Meller - Mareš M., Mareš R., Max, Slováček - Douglas, Rešetár, Vladyka, Popelka - Mareš M. II, Dobrovolný

Začátek zápasu byl ve znamení velkého náporu domácích, kteří chtěli dát zapomenout na poslední ligový duel s Torfem, ve kterém remizovali 4:4.

Již v 11. vteřině vystihl rozehrávku gólmana hostí Max a poslal domácí do vedení – 1:0. Na konci druhé minuty přihrál Michal Mareš svému bratrovi Romanovi a ten zvýšil umístěnou střelou na 2:0. Po půl minutě hry vymetl Vladyka pavučinu v levém horním růžku. S hosty to začalo vypadat velmi zle. Na jejich gólmana se hrnul jeden útok za druhým. Nepřesná muška, ale i výborné zákroky Šimona, držely Torf ve hře. Hosté se zmohli většinou jen na brejky, nebo dlouhé výhozy. V osmé minutě Beran zaběhl za chrudimskou obranu, kde obdržel milimetrovou přihrávku od Kroulíka a nedal Žďánskému šanci – 3:1. ERA-PACK se pokusil vstřelit další branku, jenže trefoval pouze tyče, nebo výborného gólmana hostí. Z jedné takové odražené střely se v 10. minutě hosté dostali do rychlého brejku. Fidra nezaváhal a snížil na 3:2. Po vybraném time-outu domácí zvýšili pohyb po hřišti, vypracovali si mnoho příležitostí, ale branku se nikomu nepodařilo vstřelit. Když už to vypadalo, že v poločase povedou domácí pouze o jeden gól, našel Matěj Slováček před prázdnou brankou Romana Mareše a ten zvýšil na 4:2.

Do druhé půle udělali domácí změnu v sestavě, kdy Popelku nahradil mladší Michal Mareš. První minuta, jakoby přes kopírák, přinesla po 24 vteřinách chybu v obraně hostí. Matěj Slováček vystihl rozehrávku ve vápně a houslemi prostřelil překvapeného Šimona – 5:2.  Torf se snažil uklidnit hru, ale nedařilo se mu dostat se do výrazného ohrožení domácích. V 25. minutě se po pravé straně protáhl kolem hostujícího obránce Michal Mareš II a nedal z ostrého úhlu pardubickému brankáři šanci a zvýšil již na 6:2. O dvě minuty později vyběhl mimo vápno Žďánský proti Kroulíkovi a za tento zákrok viděl žlutou kartu. Hosté zahrávali trestný kop, Mikan našel před brankou dobře postaveného Fidru a ten zaznamenal svoji druhou branku v utkání – 6:3. O minutu později završil hattrick Roman Mareš, když s velkým přehledem zakončil únik středem hřiště – 7:3. Tlak domácích pokračoval, nejprve Max nedokázal proměnit nezištnou přihrávku na pivota. Následnou přihrávku na zadní tyč již usměrnil do pardubické svatyně – 8:3. Chrudimští pokračovali ve své kombinační hře a snažili se přidat další branku, ale nepřesné střely Michala Mareše II i Maxe končily vysoko nad pardubickou bránou. Tři minuty před koncem zápasu sáhl ERA-PACK k power-play. Snažili se rychle kombinovat a překonat hostující obranu. V 58. minutě, se po akci na jeden dotek dostal míč k Maxovi, který trefil tyč. Odražený balón pak od pardubického hráče skončil za brankovou čarou. To byla poslední branka zápasu, který ERA-PACK zaslouženě vyhrál 9:3.

zdroj : fkerapack.cz

> Hlavní stránka
> Vypsat seznam všech článků

18.01.2012    |   Autor: Miloslav Růžička


Aukro.cz