> V derby padlo opět hodně branek    (Nejzbach Vysoké Mýto- Torf Pardubice:  8:6)

Branky : 8. Novotný, 10. vlastní, 11. Novotný, 27. Formánek, 28. Novotný (Stejskal), 32. Formánek (Gerčák), 38. Zdražil (Unger), 40. Michalec - 8. Beran (Kroulík), 12. Kroulík (Beran), 13. Mikan (Kroulík), 16. Kroulík, 27. Urbanec (Jeřábek), 32. Netolický (Fidra)

Sestava Torf : Kašpar, Šimon - Beran, Kroulík, Malý, Urbanec, Jeřábek, Slováček, Mikan, Fidra, Netolický

Sestava Nejzbach : Gerčák - Formánek, Jeníček, Zdražil, Michalec, Vágner, Unger, Gerčák, Stejskal, Novotný, Melechovský

Opět to byla branková úroda. Torf v průběhu utkání vedl již o dvě branky, přesto si však body neodvezl. Vúvodu utkání obdržel žlutou kartu Kroulík, který ale patřil k nejlepším hráčům Torfu. Byl u čtyř branek svého týmu. Domácí vedli díky Novotnému, v téže minutě srovnal Beran za asistence Kroulíka. Velkou komplikaci byl pak v 10.minutě neštastný vlastenec Urbance, nebot Vzápětí Novotný zvíšil na 3:1. Torf však zvedl hlavu a Mikan snížil na 3:2 a ještě neopadla vlna radosti a Kroulík skore srovnal na 3:3. Hosté byli v těchto fázích na koni a v 15.minutě Kroulík poslal pardubický celek poprvé v zápasu do vedení 3:4.

Poločasová přestávka hostům svědčila. Domácí Melechovský dostal během třech minut dvě žluté karty a musel jít předčasně pod sprchy. Ve 27.minutě Urbanec zajistil Torfu dvoubrankový náskok ( 3:5 ). jenže v rozmezí dvou minut domácí skore srovnali na 5:5 Formánkem a Novotným. Miska vah se pak znovu naklonila na stranu torfu. osm minut před koncem totiž Netolický znovu vrátil Torfu vedení na 5:6. Domácí,ale zmobilizovali síly a třemi brankami za sebou skore zápasu zcela převrátili.

> Hlavní stránka
> Vypsat seznam všech článků

15.01.2012    |   Autor: Miloslav Růžička


Aukro.cz