> Slibný poločasový výsledek jsme neudrželi.   (FC Tango Brno- Torf Pardubice:  5:1)

Branky: 13. Veselovský (Chadzidis), 24. Kovács (Belej), 30. Seidler (Kovács), 37. Havel Josef (Havel Jan), 38. Belej (Havel Josef) - 9. Fidra (Malý)

Sestava FC TORF : Kašpar - Beran, Kroulík, Malý, Jeřábek, Slováček, Mikan, Fidra, Vratišovský

Sestava Tango : Zrzavý, Kubíček - Chadzidis, Havel Jan, Havel Josef, Veselovský - Brůna, Kovács, Seidler, Belej, Slavík, Svoboda

Utkání začalo třemi střelami Chadzidise, dvě byly zblokovány, třetí minula pravou tyč. I druhá čtyřka měla šance, zejména po standardních situacích, ale tutovku měli hosté, když se Jeřábek dostal sám před Zrzavého, který zabránil brance jen za cenu žluté karty. Svoji chybu napravil, když lapil bombu z trestného kopu pod břevno. Tango se snažilo o odvetu, ale ekvilibristiku ve vzduchu ve vápně nedovedla dvojice Jan Havel-Chadzidis ke gólu. Po dalším dobrém střídání se šancemi jsme bohužel obdrželi branku. Malý získal míč na polovině hřiště, posunul Fidrovi, který útok 3 na 2 zakončil ze středu bodlem, které proplulo Zrzavému mezi koleny - 0:1. Odpověď na sebe nechala čekat tři a půl minuty, pak si vyměnili míč Chadzidis s Veselovský, který udělal obránci kličku na střed a poslal míč nechytatelně k bližší tyči - 1:1.

Rozjetá první čtyřka mohla dát hned druhý gól, když se Torf zahnal sám malou domů až ke Kašparovi, který v tísni metr před brankou nastřelil Chadzidise, bohužel odražený míč šel metr nad břevno... Hra trochu ztratila tempo a napětí, sice se událo několik střel ze střední vzdálenosti, ale nic nebezpečného. Většinou se hrálo na půlce Pardubic, ale jen po vápno, hosté dobře bránili a ze strany domácích nenastal žádný překvapivý a přesný moment. A tak poločas skončil smírně 1:1.

Do druhé půle naskočily stejné sestavy a hned po půlminutě pálil nebezpečně Chadzidis a pak po kličce Veselovský, Kašpar výborně zasáhl. Tango dál mělo tlak, Belej promáchl na zadní, pak ale druhá čtyřka zaúřadovala. Seidler s Belejem prokombinoval tři hráče a dílo dokonal z pěti metrů ostrou placírkou mezi nohy gólmana Kovács - 2:1. Tango evidentně zařadilo vyšší rychlost, začalo se prosazovat a hosté kolikrát jen přihlíželi, co se na ně valí. Třetí branku pak vstřelil ostrostřelec Seidler, když po jednoduchém rohu poslal merunu bombou z dvanácti metrů přesně k bližší tyči nic nevidícího Kašpara - 3:1.

Tango bylo nadále aktivní, mělo velký tlak, který ale uvadal. A právě v době relativně vyrovnané hry přišel čtvrtý zásah, po rohu jsme šanci překombinovali, ale nepovedená přihrávka dloubákem se snesla na pozapomenutého Josefa Havla a ten prázdnou branku z halfvoleje trefil - 4:1. Torf ihned začal hrát čtyřminutovou power-play, naštěstí jsme ji aktivní hrou nenechávali rozvinou a sami dvakrát netrefili prázdnou branku. Pak měl tutovku Seidler, ale z vápna napálil jen zastupujícího brankáře Berana, řádného gólmana Kašpara překonal dvě minuty před koncem při vyjetí z presu Torfu osamocený Belej. Tango pak udrželo výhru 5:1 a před Chrudimí si zlepšilo náladu po dvou ne úplně povedených zápasech.

Zdroj : efutsal.cz

> Hlavní stránka
> Vypsat seznam všech článků

25.11.2011    |   Autor: Miloslav Růžička


Aukro.cz