> Domácí hráči nevstřelili ani branku!!!   (Torf Pardubice- Bohemians 1905:  0:4)

Branky : 5. Štverák (Kopecký), 31. Koudelka (Kopecký), 35. Pleyer (Dlouhý), 40. Junek

Sestava FC TORF : Šimon, Kašpar - Netolický, Jeřábek II, Chvála, Fidra, Malý, Kroulík, Mikan, Slováček, Beran, Vratišovský

Sestava Bohemians: Vozár, Kudrna - Kopecký, Stejskal, Vodecký, Štverák, Junek, Novotný, Pleyer, Koudelka, Dlouhý, Zapletal

Domácí futsalisté vstoupili do utkání aktivněji a již od samotného úvodu ohrožovali Vozárovu branku. V 5. minutě Jeřábek našel před brankou volného Netolického, ten však nezpracoval těžkou přihrávku. Vzápětí se do rychlého protiútoku dostal Kopecký, jenž vybojoval roh, po kterém Štverák nedal domácímu brankáři žádnou šanci - 0:1. V 7. minutě se do šance dostal Pleyer, ale jeho střela se branky nevešla. V 11. minutě začali klokani zmatkovat a nechali si udělit dvě žluté karty, na které reagoval hostující trenér oddechovým časem. V 15. minutě Kopeckého tutovky zneškodnil Šimon, o dvě minuty později se ke střele dostal Vodecký, jenže domácí Šimon s jeho střelou si poradil. V 19. minutě se do šance dostal Mikan, na Vozára však nevyzrál.

V úvodu druhé půle si Vodecký pohrál s obranou domácích, obešel tři hráče, ideálně nahrál Koudelkovi, ten však v koncovce selhal. Vzápětí se Martin Dlouhý ocitl v obrovské šanci, položil si Šimona, poté dvakrát vystřelil na prázdnou branku, ale domácí obrana v obou případech zaskočila za svého brankáře. Ve 30. minutě se Novotný ocitl v další šanci, ale Šimona opět nepřekonal. Zakrátko mohl vyrovnat Mikan, jeho střelu zastavila tyč Vozárovy branky. Z následující akce šli hosté do dvoubrankového vedení, když si Koudelka narazil s Kopeckým, a prvně jmenovaný přesnou střelou k tyči zvýšil vedení na 0:2. Ve 32. minutě se Novotný dostal do další obrovské šance, tentokrát mu stál v cestě Netolický, který byl včas na brankové čáře.

O minutu později zkusil tvrdou střelou prostřelit Šimona Pleyer, ale ten neměl tolik štěstí jako v úterním utkání proti Slávii. Ve 35. minutě šli klokani po nádherné kombinaci do vedení 0:3, když Pleyer za asistence Dlouhého nedal domácímu brankáři žádnou šanci. Ve 37. minutě zkoušeli domácí hrát power play, které se jim vůbec nedařilo a ve 40.minutě se dopustili šestého faulu, po kterém následoval 10-ti metrový kop. K míči se postavil Junek, jenž tvrdou střelou poslal míč do branky a upravil na konečných 0:4.

> Hlavní stránka
> Vypsat seznam všech článků

20.11.2011    |   Autor: Miloslav Růžička


Aukro.cz