> Dnes to mělo koule !!!   (Torf Pardubice- FK Era-Pack Chrudim:  4:4)

Branky:15. Kroulík (Mikan), 25. Beran (Slováček), 28. Beran (Chvála), 34. Mikan - 10. Vladyka (Cacau), 13. Vladyka (Cacau), 18. Popelka (Vladyka), 26. Vladyka (Cacau)

Sestava FC Torf : Šimon, Kašpar - Netolický, Jeřábek II, Chvála, Malý, Slováček, Konečný, Kroulík, Beran, Mikan, Fidra

Sestava FK ERA-PACK : Meller, Žďánský - Mareš R. Mareš Mi. I., Mareš Mi. II, Cacau, Vladyka, Max, Dobrovolný, Slováček, Popelka, Douglas

Dohrávka 4.kola Chance Futsal ligy, která proběhla v pardubické hale, neskončila výhrou ERA-PACKu. Po velmi dobrém začátku se týmu přestalo dařit a utkání skončilo nerozhodným výsledkem.

Do zápasu vstoupil ERA-PACK odhodlaně a několika šancemi na začátku zápasu ohrozil Šimonovu branku - leč neúspěšně. V desáté minutě po chybě pardubické obrany nenechal nic náhodě Vladyka a trefou k pravé tyči otevřel skóre zápasu. O pár minut později, po další přihrávce Cacau, zvýšil Vladyka na 2:0. V 15. minutě po nešťastné teči na půli hřiště Kroulík po úniku přeloboval Mellera - 1:2. Ke konci poločasu nejprve utekl po levé straně Popelka a nekompromisní střelou překvapil Šimona. Ještě pár vteřin před koncem mohl poločas ukončit hattrickem Vladyka, ale přestřel branku.

Do druhého poločasu zůstal na lavičce ERA-PACKu Popelka a místo něj se poprvé v sezóně zapojil do hry Douglas, který několikrát ohrozil Šimonovu branku, ale neúspěšně. Ve 25. minutě překonal přesnou razantní střelou Mellera Beran a snížil na 2:3. Vladyka nenechal nic náhodě a hattrickem v zápase zvýšil, potřetí po přihrávce Cacaua, na 2:4. Nepřesnosti v přihrávce ERA-PACKu využil opět Beran a snížil na 3:4. Poté měl ERA-PACK několik velkých šancí, které však nedokázal proměnit. Ve 34. minutě fauloval Michal Mareš a standardní situaci proměňuje Mikan - 4:4. Poté ERA-PACK sáhl ke své velké zbraní - power play, držel míč, kombinoval, střílel, ale vítězný gól se mu nepodařilo vstřelit.

Zdroj : www.fkerapack.cz

> Hlavní stránka
> Vypsat seznam všech článků

07.11.2011    |   Autor: Miloslav Růžička


Aukro.cz