> Čtvrtfinále o Pohár FAČR   (Torf Pardubice- FK Era-Pack Chrudim:  4:7)

Branky : 11. Malý, 12. Jeřábek, 35.Beran, 36. Šimon - 14. , 35. Mareš M., 16., 30., 32. Vladyka, 23. Cacau, 34. Max

Sestava TORF : Šimon - Malý, Slováček J., Beran, Mikan, Netolický, Chvála, Konečný, Jeřábek, Fidra, Čihař, Vratišovský

Sestava Erapack - Žďánský, Meller - Max, Mareš R., Mareš M., Slováček M., Neris, Mareš M II., Vladyka, Bouška, Popelka

V pondělí se hrála dvě utkání čtvrtfinále Poháru FAČR a podobně jako Tango musela i Chrudim otáčet vývoj utkání proti domácímu Torfu Pardubice, který vedl nad obhájcem pohárové trofeje již o dvě branky. ERA-PACK ale utkání nakonec zvládl a postupuje.

 
 

K prvnímu utkání v nové pardubické hale, na které je bohužel hodně vidět, jak se při její stavbě šetřilo, nastoupil domácí Torf proti ERA-PACKu Chrudim a v úvodu utkání využil toho, že hosté nastoupili nesoustředění a jejich výkon zpočátku nebyl nejlepší. Přesto to byli hosté, kdo byl v úvodu agresivnější, ale pokusy Nerise a Romana Mareše na Šimona nestačily. A v 11. minutě přišlo první překvapení. Po faulu na Mikana osm metrů od branky rozehrál tento bývalý hráč ERA-PACK trestný kop, našel Malého, a ten otevřel skóre 0:1. A než se favorizovaná Chrudim rozkoukala, vedli domácí o dvě branky, když akci Netolického zakončoval Jeřábek.

Trenéři ERA-PACKu pak reagovali rychle a očekávaně. Protože jejich tým nehrál právě dobře a snažili se změnit rytmus hry, sáhli k power-play. Místo Žďárského šel do branky Cacau a změny skóre nastaly velmi rychle. Hlavní roli v obratu sehrál Michal Mareš, který nejprve snížil a pak uvolnil Vladyku tak skvěle, že ten nemohl udělat nic jiného, než v 16. minutě vyrovnat na 2:2. Tímto výsledkem skončil i poločas.

Po změně stran se hosté přece jen zlepšili a projevilo se to i na skóre. Ve 23. minutě poslal Chrudim poprvé v utkání do vedení Cacau a i když si diváci museli na další góly počkat do poslední desetiminutovky, převaha ligového mistra byla zřejmá. Torf se také pokusil o power-play, ale inkasoval při ní a to možná definitivně rozhodlo. V závěru padlo ještě několik branek na obou stranách, zaujala zejména Šimonova paráda, který se trefil krásně vzduchem přes celé hřiště do sítě při pokračující power-play hostů, ale ani to nic nezměnilo na postupu ERA-PACKu Chrudim do pohárového semifinále.

Zdroj : efutsal.cz

> Hlavní stránka
> Vypsat seznam všech článků

01.11.2011    |   Autor: Miloslav Růžička


Aukro.cz