> Torf prohrál i třetí zápas čtvrtfinále   (FC Balticflora Teplice- Torf Pardubice:  6:2)

Branky: 2. Tolstov, 7. Fábio, 11. Rodrigo, 13. Paulinho, 21. vlastní Malý, 39. Paulinho - 11. Slováček M., 38. Malý

Sestava Torf : Kašpar, Hlouš - Malý, Koudelka, Slováček M., Beran, Urbanec, Slováček J., Netolický, Černík, Jeřábek, Vratišovský

Sestava Balticflora : Kalina (21. Thiago) – Ricardo, Rodrigo, Paulinho, Fábio, Marcinho, Tolstov, Gui

Pro Balticfloru 1. dubna rozjuchaný „apríl“ neplatil. V pátečním třetím čtvrtfinálovém zápase s Pardubicemi šly žerty stranou. Teplice, oslabené o zraněného Leiteho, vlétly na svého soka a do poločasu si vypracovaly vedení 4:1. Ve druhé půli byla k vidění spíše dietní podívaná, Vlci nakonec zvítězili 6:2 a jsou v semifinále play-off, kde je čeká Benago. Druhou semifinálovou dvojici tvoří Chrudim a Tango Brno. To v rozhodujícím pátém zápase nedalo šanci Bohemians 1905 a zvítězilo přesvědčivě 8:3.

 První branku viděli diváci, kteří do haly v krásném počasí zavítali, už ve 2. minutě. Pohotově jí vsítil Tolstov, který před zápasem obdržel od klubu dárkový koš ke středečním narozeninám. Pardubičtí se dostávali před Kalinu, ten ale dvakrát bravurně srazil míč na tyč. V 7. minutě zvýšil z téměř nulového úhlu technicky Fábio a Vlci vedli už 2:0. V pravý čas a na správném místě stál o čtyři minuty později Rodrigo. Míč se od něj odrazil přímo do sítě! Třetí branka Torf vyprovokovala k větší aktivitě a ve 12. minutě Matějem Slováčkem snížil. Radost Východočechů však netrvala dlouho. Paulinho otřel míč o tyč a bylo to 4:1 pro Teplice. Ty během první půle třikrát nastřelily tyčku. O tom, kdo zvítězí a postoupí do semifinále, nebyl pochyb. Otázkou spíš byla jen výše skóre.
Ve druhém poločase tempo hry uvadlo. Ve 22. minutě si po velkém závaru před pardubickou klecí srazil míč do sítě kapitán hostů Malý. V následujících minutách se diváci spíše nudili. Pardubičtí se snažili s nepříznivým stavem něco udělat, Thiaga, který vystřídal o poločase Kalinu, ale příliš neohrožovali. A protože ani Teplice nehýřily aktivitou, padla další branka až minutu před koncem zápasu. Po pěkné kombinaci se prosadil nehlídaný Malý. Poslední slovo měla ale Balticflora, jmenovitě Paulinho. Vlci tedy porazili Torf Pardubice nakonec 6:2.

Zdroj : balticlora.cz

> Hlavní stránka
> Vypsat seznam všech článků

02.04.2011    |   Autor: Miloslav Růžička


Aukro.cz