> Balticflora je krůček od semifinále   (Torf Pardubice- FC Balticflora Teplice:  3:7)

Branky : 28. Slováček M., 32. Jeřábek II., 39. Černík - 5. a 13. Tolstov, 5. Fabio, 9. Paulinho, 18. Marcinho, 22. Rodrigo, 26. Leite Joao

Sestava Torf : Hlouš, Kašpar - Malý, Urbanec, Slováček M., Slováček J., Beran, Netolický, Koudelka, Melechovský, Jeřábek II., Černík

Sestava Balticflora : Kalina, Thiago - Rodrigo, Ricardo, Paulinho, Marcinho, Fábio, Tolstov, Guilhermao, Leite, Mažári

Vlci ve druhém čtvrtfinálovém zápase pořádně vycenili zuby! V Heřmanově Městci přehráli Pardubice 7:3 a především lehkost, se kterou ovládli první půli, musela přítomné zástupce mistrovského ERA-PACKu Chrudim vyděsit. Teplice vedly excelentním po prvním poločase 5:0. Po obrátce trošku zvolnily, přesto odvážejí z východu Čech výhru, díky níž jsou už jen krůček od semifinále.

Balticflora před zaplněnou sportovní halou v Heřmanově Městci hned od začátku ukazovala, kdo je na hřišti pánem. Strojové kombinace Tepličanů dělaly Pardubicím značné problémy. První úder přišel v 5. minutě a byl hned dvojitý. Hlouše překonali nejprve Tolstov z úhlu, poté Fábio po sólu. Obě branky padly v rozmezí několika málo sekund. Pokud Pardubice snily o dramatickém utkání, po dvou gólech ve své síti tušily, že zůstane pouze u snu. V 10. minutě pronikl před gólmana Torfu Paulinho a potřetí zasunul. Není bez zajímavosti, že téměř všechny góly padaly jako přes kopírák – mezi brankářovi nohy. Domácí hráči se téměř nedostávali na dostřel Kalinovy branky, když už se jim to podařilo, pozorný strážce vlčí svatyně byl vždy připraven. Do přestávky ještě gólové konto Teplice rozšířili Tolstov a Marcinho. Torf byl zralý na ručník. A ještě jedna poznámka - už v 9. minutě byl stav na fauly 5:0, nad hráči Pardubic tedy visela hrozba desetimetrového kopu po celou jednu polovinu úvodního dějství.

V první pětiminutovce druhého poločasu Balticflora pokračovala v drtivé ofenzivní smršti. Po dvou brankách, kterými skóre navýšila na pro Pardubice hrozivých 0:7, však zvolnila. Torf se dostával poté čím dál tím víc před Kalinovu branku a svou snahou korigovat skóre si získával sympatie. Vlci se nikam nemuseli hnát, žaludek měli naplněný sedmi chutnými zákusky. Jako první Kalinu překonal M. Slováček. V brance Teplic hned po gólu proběhlo připravované střídání. Šanci mezi třemi tyčemi Balticflory dostal Thiago a zanedlouho také inkasoval. Vytáhl se však při penaltě domácích, kdy tvrdou ránu zastavil hlavou – dokonalý knock out pro brazilského gólmana. Pardubice se s diváky rozloučili třetím gólem, který Thiagovi vstřelil z velkého úhlu Černík. Na poslední minutu se ještě na hřiště podíval snaživý Mažári.

Třetí čtvrtfinálové utkání s Pardubicemi sehrají Teplice v pátek 1. 4. v sportovní hale na Stínadlech. Zápas se začne v 18 hodin, v sobotu ho od 10. hodiny dopolední bude ze záznamu vysílat sportovní program ČT4.

Zdroj : fcbalticflora.cz

> Hlavní stránka
> Vypsat seznam všech článků

27.03.2011    |   Autor: Miloslav Růžička


Aukro.cz