> Seidler nastřílel do sítě Torfu pět branek!   (Torf Pardubice- CCM Satum Czech Jistebník:  4:5)

Branky : 1., 30. Koudelka, 2. Jeřábek, 25. Beran - 5., 15., 26., 29., 35. Seidler

Sestava Torf : Kašpar, Nachtigal - Netolický, Koudleka, Malý, Slováček J., Urbanec, Jeřábek II., Sklenář, Šejvl, Beran, Černík, Melechovský

Sestava Jistebník : Krayzel - Žiga, Bláha, Blažej, Hvolka, Seidler, Koval, Opálka, Potůček.

Středeční dohrávka mezi Torfem Pardubice a Jistebníkem skončila překvapivou výhrou hostujícího celku. Lví podíl na ní měl zejména reprezentant Michal Seidler, který pětkrát rozvlnil domácí síť. 

Domácím chyběl Matěj Slováček (stop pro čtyři ŽK), ale do utkání vstoupili výborně. Ve 3. minutě vedli již 2:0 a navíc loženku neproměnil Urbanec. Hosty zvedl gól juniorského reprezentanta ČR Michala Seidlera, ještě do poločasu se trefil po rychlém brejku podruhé a když domácí Koudelka neproměnil 10m kop, do kabin šly oba týmy za stavu 2:2.
Po změně stran domácí zvýšili obrátky, ale šance Netolického a Sklenáře zlikvidoval gólman Krayzel. Ve 25. minutě se však střelecky prosadil Beran a domácí se znovu ujali vedení. To však netrvalo dlouho, o minutu později se střelecky prosadil Seidler a bylo vyrovnáno. Hostím stouplo sebevědomí a ve 29. minutě se poprvé ujali vedení – 3:4. Koudelka stačil skóre ještě srovnat, ale poslední slovo měl znovu Seidler. Pět minut před koncem vstřelil vítězný gól svého týmu a zajistil tak svému týmu nečekaný tříbodový zisk.
 
Milan Vich – prezident Torfu Pardubice: „Opět jsme doma ztratili body, ale podle mého zcela zbytečně. Mladého Seidlera jsme v koncovce nedokázali ubránit, chvílemi to na palubovce vypadalo jako souboj Torfu se Seidlerem. Bohužel nás tentokrát nepodržel brankář Kašpar, osobně si myslím, že po třetím inkasovaném gólu měl jít mezi tyče Nachtigall. V případě vítězství jsme se mohli posunout na čtvrté místo a byli jsme reálně ve hře o účast v play off. Nestalo se tak, v tabulce jsme na sedmé příčce. V sobotu hrajeme doma s Třincem a v tomto utkání již nesmíme zaváhat. 

> Hlavní stránka
> Vypsat seznam všech článků

06.01.2011    |   Autor: Miloslav Růžička


Aukro.cz