> Klokanům pardubický perník vůbec nechutnal   (Bohemians 1905- Torf Pardubice:  1:6)

Branky : 38. Dlouhý - 11., 35. Netolický, 33., 36. Sklenář, 6. Urbanec, 23. Slováček M.

Sestava Torf : Nachtigall, Zahradník - Malý, Koudelka, Beran, Sklenář, Urbanec, Šejvl, Slováček M., Netolický, Jeřábek II.

Sestava Bohemians : Bellada - Šnídl, Bellada, Málek, Dlouhý, Pleyer, Slunéčko, Vodecký, Rott, Vrána, Junek

Pardubickému Torfu se zřejmě v prosinci v Praze líbí. Po výhře nad Slavií přeskákal i „klokany“.Domácí jsme sice zaskočili, ovšem do třetí minuty jsme mohli klidně prohrávat 0:2, když po chybách zkušených hráčů měla Bohemka stoprocentní šance. Při střídání jsem kluky seřval a oni začali hrát obezřetněji. Ožili především mladíci. Na jejich hře bylo znát, že jim reprezentační akce z minulého týdne velmi pomohla. Při jednom z útoků se nám podařilo zakombinovat a po faulu na Netolického jsme kopali penaltu. Jenže jsme ji neproměnili. Naštěstí nás tento moment nezlomil a vstřelili jsme dvě rychlé branky po pohledných akcích,“ vtáhl nás do děje první půle pardubický trenér Miloslav Růžička a zhodnotil pochopitelně i druhou.

„Ve druhém poločasu jsme pokračovali v zodpovědném výkonu v obraně, přidali třetí gól a soupeř se uchyloval ke hře bez brankáře. Po získání míče jsme nezakončovali bezhlavě a naopak soupeře bez klasického gólmana jsme vždy vyšachovali. Takhle jsme vstřelili zbývající branky,“ pochvaloval si Růžička.

> Hlavní stránka
> Vypsat seznam všech článků

19.12.2010    |   Autor: Miloslav Růžička


Aukro.cz