> Torf si vystřelil výhru minutu před koncem   (Nejzbach Vysoké Mýto- Torf Pardubice:  3:4)

 Pardubice si vystřelily výhru minutu před koncem

Branky: 11. Michalec, 19. Novotný, 33. Vágner, - 11., 39. Koudelka, 25. Malý, 29. Slováček M.

Sestava TORF : Kašpar - Malý, Beran, Koudelka, Jeřábek, Urbanec, Vratišovský, Slováček M., Černík, Netolický, Slováček J.

Sestava NEJZBACH : Gerčák L. - Formánek, Kaňkovský, Novotný, Michalec, Vágner, Unger, Gerčák J., Lištván, Vácha, Jelínek, Beneš

Páteční zápas Vysoké Mýto - Pardubice měl dramatický průběh a o zisku tří bodů se rozhodovalo až v posledních desítkách vteřin, kdy výhru pro hosty vystřelil Koudelka. Kromě sedmi branek ale viděl diváci také dvě červené karty, po jedné na každé straně.

Utkání přineslo po první desetiminutovce dva slepené góly. Nejprve poslal Pardubice do vedení Koudelka, jenže za malou chvíli srovnal Michalec. Další gól přinesla až přesilovka Nejzbachu v závěru prvního poločasu. Po druhé žluté, když na druhá přišla po nafilmovaném pádu, musel do sprch Netolický a přesilovky využili domácí k získání vedení, do kterého je poslal v 19. minutě Novotný.

Ve 25. minutě však prostřelil Gerčáka z úhlu Malý a bylo srovnáno, za čtyři minuty již byli hosté ve vedení. Domácí to ale nevzdali a ve 33. minutě srovnal Vágner na 3:3, když po kombinaci prostřelil Kašpara téměř od poloviny hřiště. Pak už utkání gradovalo a spělo k dramatickému závěru. Dvě minuty před koncem dostal domácí Vágner žlutou kartu za faul, ale protože neudržel jazyk na uzdě a komentoval výrok rozhodčího, dostal hned druhou a tím pádem i červenou. A přesilovka nakonec rozhodla o zisku tří bodů pro Torf Pardubice. Koudelka totiž po přihrávce brankáře Kašpara ve 39. Minutě skóroval a výsledek 3:4 už vydržel do sirény, přestože v závěru měl šanci i dopředu vysunutý domácí brankář Gerčák.

> Hlavní stránka
> Vypsat seznam všech článků

07.11.2010    |   Autor: Miloslav Růžička


Aukro.cz