> V prvním kole drtivá porážka   (FC Benago Zruč nad Sázavou- Torf Pardubice:  8:1)

Branky : Fitzel a Štorc 2x, Filinger, Fichtner, Angellot, vlastní - Malý

Sestava Torf : Kašpar, Nachtigall - Malý, Koudelka, Slováček M., Černík, Urbanec, Netolický, Beran, Jeřábek, Melechovský, Slováček J.

Sestava Benago : Vozár - Filinger, Brožek, Fitzel, Fichtner, Chrobák, Rick, Štorc, Angelot

Oba celky začaly páteční zápas opatrně, poprvé se osmělil po pěti minutách kolumbijský reprezentant Angellot, jehož první střela se otřela jen o břevno Kašparovy brány. Domácí otevřeli skóre v šesté minutě, kdy Filinger přešel přes Berana a střelou z velké vzdálenosti překvapil Kašpara - 1:0. V 17. minutě zahrávali futsalisté Torfu rohový kop tak špatně, že po jejím rozehrání vyslali do brejku Filingera se Štorcem a posledně jmenovaný zvýšil na - 2:0. Domácí brankář Vozár poprvé ukázal své schopnosti v 18. minutě, když po rohu zneškodnil Slováčkovu střelu, vzápětí Malý trefil tyč brány Benaga a proti Koudelkovi výborně zasáhl opět Vozár. Zato domácí na druhé straně pálili ostrými. Ještě téže minutě chybovala obrana Torfu před svojí brankou, to potrestal Štorc - 3:0. Patnáct vteřin před sirénou Angellot nastřeleným trestným kopem přesně našel neobsazeného Fichtnera, který míč uklidil do brány - 4:0.

Druhou půli začali Zručští obrovskou příležitostí, když Fitzel po úniku trefil jen nohy Kašpara. Místo toho vzápětí na druhé straně korigoval na 4:1 Roman Malý. Hra se v této chvíli zvrhla v živelný futsal, domácí hnáni touhou o další branky zapomínali na taktické pokyny a v tento moment je podržel výtečný Vozár. Rozhodčí Benagu odepřeli branku Chrobáka, kterou dal po autu Angellota, sudím se ale nelíbilo postavení míče při autu. Vozár pak vychytal Netolického i Koudelku a po brance Angellota, který si položil gólmana a míč zasunul do brány na 5:1, se zápas stal už jen otázkou skóre. Další akci na jeden dotek zakončil přesně Štorc – 6:1. Branku mohla dát další posila – slovenský talent Rick, ovšem zakončil ležérně. Sedmou branku Benaga, kterou vsítil Fitzel, orámovaly dvě penalty za akumulované fauly, jenže domácí Filinger ani hostující Netolický si na brankáře nepřišli. Utkání zkompletoval zručský Chrobák, jenž napálil balon a ten se od jednoho z pardubických obránců odrazil nešťastně do brány – 8:1.

> Hlavní stránka
> Vypsat seznam všech článků

05.09.2010    |   Autor: Miloslav Růžička


Aukro.cz