> Torf si vystřelil play-off 19 vteřin před koncem   (Bohemians 1905- Torf Pardubice:  0:1)

Branky: 40. Urbanec (Malý)
Bohemians: Franěk, Kudrna - Šnídl, Slunéčko, Frohna, Dvořák, Junek, Stejskal, Bellada V., Tichý, Vodecký, Vrána.
Pardubice: Kašpar, Nachtigal - Malý, Melechovský, Beran, Jeřábek, Urbanec, Fidra, Netolický, Slováček J.
 

Šťastný závěr mělo utkání v Praze, kde Torf Pardubice vyhrál 0:1 nad domácími Bohemians a hosté si tak vybojovali postup do play-off. Branku vstřelil Urbanec při power-play pouhých 19 vteřin před koncem.

 
 

Utkání téměř bez branek, nikoliv však bez brankových šancí, se hrálo v hale na Zeleném pruhu. Domácím již o nic nešlo, zato hosté museli bodovat, pokud chtěli pomýšlet na postup do play-off. Jenže branky nepadaly i přesto, že šancí bylo v prvním poločau hend několik.

I po změně stran se oba celky snažili o úvodní branku, ale oba brankáři byli na místě, přičemž domácí Franěk přiváděl hosty k šílenství, protože to byl Torf, kdo musel bodovat... Bohemians měli šancí asi víc, ve druhé půli Kašpara čtyřikrát zachránila branková konstrukce a domácí mohli jen kroutit hlavou nad tím, co dokázal Tichý neproměnit...

Pardubice začaly hrát pár minut před koncem power-play, ale nehráli jí dobře a vše vypadalo, že se jim nepodaří vstřelit rozhodující branku. Když necelou minutu před sirénou střílel Stejkal do odkryté branky asi všem hráčům hostů zatrnulo, ale míč šel těsně vedle.

A pak pomohlo hostům štěstí. Brankář Franěk vyhazoval 25 vteřin před koncem na nabíhajícího Šnídla, ale míč zavadil o lanko z konstrukce haly a rozhodčí museli nařídit aut ve prospěch Torfu na polovině domácích. Toho hosté využili, rozehráli, Malý nastřelil míč před branku a tam nabíhající Urbanec zařídil 19 vteřin před koncem Torfu výhru 0:1.

> Hlavní stránka
> Vypsat seznam všech článků

06.03.2010    |   Autor: Miloslav Růžička


Aukro.cz