> Torf porazil Slavii o šest branek   (Torf Pardubice- SK Slavia Praha:  6:0)
Branky: 28., 34. a 39. Sklenář, 34. Urbanec, 37. Fidra, 39. Melechovský
 
Sestava : Kašpar, Nachtigall - Jeřábek, Urbanec, Beran, Fidra, Malý, Netolický, Melechovský, Sklenář, Kostka
 
Ve hře o účast v play off zůstává rovněž TORF Pardubice
 
Domácí administrativní chy­bou přišli o tři hráče ( Šimon, Slováček a Koudelka ) a do utkání šli s cílem bezpodmí­nečně vyhrát. Devízou k to­muto cíli měla být důsledná a bezchybná defenzíva. V dresu sešívaných se nově objevil známý fotbalista Luděk Zelenka.
Až do 28. minuty byl stav utkání 0:0 a zdálo se, že kdo dá gól, vyhraje. Štěstí se nakloni­lo na stranu domácích. Ve 28 min. Sklenářovu střelu tečo­vali jeden z bránících zadáků a míč skončil v síti. Ve 34. min. skóroval Urbanec a vzápětí,
unikl od půlky Sklenář a hoke­jovým blafákem zvýšil na 3:0. Domácí byli na koni, hosté sáhli k power play. Posledním hráčem byl hrající trenér Bejda. Pražané ale neuspěli. Inkasovali tři góly do odkryté branky během 3,5 minut.
 
 
Miloslav Růžička trenér Torfu: "Počkali jsme si na soupeře, s čím na nás přijde, postupně jsme se snažili jeho hru eliminovat. Důležitý byl první gól zápasu a pak dva sle­pené. Dostali jsme se na koně a závěr zápasu zvládli výborně. Tři góly jsme vstřelili při power play soupeře, prakticky do odkryté branky. Byli jsme výborní v defenzívě."

> Hlavní stránka
> Vypsat seznam všech článků

10.01.2010    |   Autor: Miloslav Růžička


Aukro.cz