> Torf je venku neškodný   (FC Balticflora Teplice- Torf Pardubice:  4:2)

Branky : Tolstov 2x, Marques, vlastní - Jeřábek, Koudelka

Sestava : Šimon - Malý, Koudelka, Slováček M., Fidra, Jeřábek, Urbanec, Beran, Netolický, Slováček J.

Hned ve druhé minutě potěšil teplickou halu Gui, jehož střelu tečoval Koudelka. Gól jako přes kopírák z minulého utkání s Mělníkem. Poté se sice Pardubice také dostaly do hry, Slováček trefil břevno. Ve 13. min. sudí nejasnou gestikulací obrátil aut ve prospěch domácích a Tolstov v sólovém úniku zvýšil na 2:0. O čtyři minuty později technickým obloučkem přes Šimonta se prosadil opět Tolstov. Torfu se však povedly dva góly do šatny. Po akci Fidry skóroval Jeřábek – 3:1. Domácí chtěli do poločasu skóre udržet, přistoupili k power play, ale Koudelka potrestal jejich chybu v rozehrávce – 3:2.

Po změně stran rychle vrátil dvoubrankové vedení na stranu Balticflory  Marques. Utkání se přiostřilo a žluté karty viděli Gui, Urbanec a Fidra.

V prvním poločase zápasu došlo k nesportovnímu chování hostujícího brankáře  Šimona, který ostře a nesportovně verbálně reagoval na nevybíravé a opakované prošlápnutí kapitána Torfu Romana Malého Brazilcem Guilherme Ladeirou. Samotný gólman Šimon i prezident pardubického klubu Milan Vich se za nepřiměřenou reakci omluvili i když domácí tento moment utkání pořádně vytočil. Torf jako jediný celek v lize dosud venku nezískal jediný bod a tak nesmí ztrácet doma...

> Hlavní stránka
> Vypsat seznam všech článků

19.12.2009    |   Autor: Miloslav Růžička


Aukro.cz