> Torf zabodoval doma se Šumperkem   (Torf Pardubice- 1. FC Delta Real Šumperk:  6:4)

Branky : Urbanec 2x, Slováček, Fidra, Malý, Netolický - Navrátil, M. Málko, Žmolík, Klemsa

Torf Pardubice potvrdil, že v poslední době podává zejména na domácím hřišti dobré výkony. V sobotu večer porazil Deltu Šumperk 6:4 a tříbodovým ziskem si výrazně pomohl v ligové tabulce.

 

Pardubice zabodovaly doma se Šumperkem

 

Torf měl výborný start do utkání, dostal se brzy od úvodního hvizdu do vedení. Během šesti minut si vypracoval několik gólových šancí, hlavně při přečíslení 3 na 2, ale proměnil pouze jednu. Navíc na fauly to bylo 0:3. Po té se ale do hry dostali hosté. Skóre nejen že vyrovnali, ale obrátili na 1:2 (druhý gól byl z penalty za nešťastnou ruku Jeřábka). Prakticky až do konce první půle byli lepším týmem, fauly se rychle otočily na 5:3 a mnoho nechybělo, aby svoje vedení ještě zvýšil.Hráči Torfu byli jak opaření, trenér musel vzít time-out, pozměnil sestavu. V poslední minutě první půle, ale po perfektní přihrávce Slováčka zblízka srovnal skóre Urbanec. Domácí se dostali znovu do hry.

Po změně stran domácí udeřili již v úvodní minutě dvěma slepenými góly. Jako přes kopírák je připravil pro střelce Slováček, který byl u prvních čtyřech gólů Pardubic. Jenže Šumperk nerezignoval. 0 tři minuty později to bylo 4:4. Když pak zdálky se trefil Urbanec, domácí závěr zápasu takticky zvládli. Šest minut před koncem zvýšil skóre Netolický na 6:4. Tento stav domácí udrželi i díky vyloučení Okleštěka ve 38. minutě. Hosté hráli v oslabení a do šancí se již nedostali. V Šumperku Pardubičtí prohráli 5:6 a tak vzájemnou bilanci mají lepší.

> Hlavní stránka
> Vypsat seznam všech článků

06.12.2009    |   Autor: Miloslav Růžička


Aukro.cz