> Torf si poradil s Bohemians!!!   (Torf Pardubice- Bohemians 1905:  2:0)
Branky: 11. Slováček, 18., 26., 28. Malý, 24., 35. Sklenář, 37. Beran, 38. Melechovský - 35. Houra, 36. Samek
 
Sestava Torf: Šimon, Kašpar - Malý, Melechovský, Urbanec, Konečný, Slováček M., Sklenář, Slováček J., Netolický, Čihař, Beran.
Sestava Bohemians: Kudrna, Franěk - Šnídl, Bellada, Junek, Samek, Málek, Houra, Dvořák, Mrština, Tichý.

Futsalisté Torfu před týdnem neskutečně ztra­tili zápas s Benagem a proti poslednímu celku tabulky šli bez pěti hráčů základního ká­dru. Proto vstup do utkání byl dost nervózní. Když však v je­denácté minutě otevřel skóre M. Slováček,z hráčů vše spadlo a nakonec se Torf ra­doval z vysoké výhry.
 
Hned v úvodní minutě Neto­lický netrefil míč do odkryté branky. Nervózní vstup do utkání zlomil úvodní gól Slo­váčka v 11. minutě, kterého vyslal do vyložené šance Sklenář. Škoda, že po blesko­vé akci Berana a Netolické­ho nezakončil akci gólem do odkryté branky Konečný. V 18. min. ale skóroval Malý, jemuž vyloženou šanci při­pravil Konečný. Hosté působi­li matným dojmem a jejich nedůraz byl vysvětlením, proč dosud v lize nevyhráli.
Do druhé půle šli "klokani" sice s odhodláním, ale ve 25. minutě se s míčem otočil v bran­kovém prostoru Sklenář a Torf vedl 3:0. Neuplynula ani minuta a Malý za asistence Sklenáře zvýšil na 4:0. O chví­li později to byl znovu Malý, který z vlastní poloviny trefil prázdnou branku soupeře ­5:0. Torf v těchto fázích kon­certoval, další šanci neproměnil M. Slováček. Vše si ale vynahradil ve 35. minutě, když zužitkoval přesný výhoz gól­mana Šimona - 6:0. Po této brance domácí zvolnili, inka­sovali dva góly, navíc Malý neproměnil 10m kop. Také dvě žluté karty pro Šimona a Slováčka byly zbytečné.
Závěr ale znovu patřil Tor­fu, sólo Berana znamenalo sedmý gól v síti Pražanů a v předposlední minutě vstřelil snadný gól Melechovský, když centrovaný míč od Slo­váčka si nechal odrazit od prsou a ten skončil v síti - 8:2.
 
Torf v tabulce přeskočil Mělník a v dalším kole hodlá stáhnout pod sebe i Šumperk. Hraje opět doma v hale na Dukle a jeho soupeřem bude Jistebník (so 19.30).
Postavení mužstva v tabul­ce velí, domácí zápasy s týmy z druhé poloviny tabulky vy­hrávat. Boj o záchranu i o play ofI totiž bude hodně dra­matický.
 
Jaroslav Mach – Pardubický deník

> Hlavní stránka
> Vypsat seznam všech článků

16.11.2009    |   Autor: Miloslav Růžička


Aukro.cz