> Torf podlehl i ve druhém utkání čtvrtfinále a je vyřazen...   (FC TORF- Era Pack Chrudim:  2:3)

Branky: 4. Jeřábek, 26. Kostka - 7. Kroulík, 11. Mikan, 30. Rešetár

Druhé utkání čtvrtfinále mezi pardubickým Torfem a chrudimským ERA-PACKem bylo o poznání vyrovnanější než to první. Přesto se z výhry nakonec radoval úřadující mistr a vítěz základní části, který si tak zajistil postup do semifinále.

Torf úřadujícího mistra svým vstupem do utkání zaskočil. Tlak domácích se ve čtvrté minutě proměnil i ve vedoucí branku. Jeřábek po kombinaci s Kostkou překonal Mellera.
Jenže Chrudim prokázala svou zkušenost a z inkasované branky se rychle oklepala. Tři minuty po obdrženém gólu zakombinoval Kroulík s Mikanem a vyrovnal. Netrvalo dlouho a prosadil se i Mikan, kterému na vedoucí branku nahrával Kopecký a do kabin šli domácí s jednobrankovým mankem.

Ve druhém poločasu se šance objevovaly před oběmi brankami, diváci se vůbec nenudili a viděli hned několik gólových situací. Ve 26.minutě po na nacvičené akci Kostka vyrovnal a rozjásal pardubické fanoušky. Vladyka za další dvě minuty na druhé straně trefil tyč Dufkovy branky. Přesně v polovině druhého poločasu rozhodl vítěznou brankou Rešetár, který poslal Erapack do semifinále.

> Hlavní stránka
> Vypsat seznam všech článků

05.04.2009    |   Autor: Růžička Štěpán


Aukro.cz