> TORF si poradil s Mělníkem a bude hrát play off   (FC TORF- SK Olympik Mělník:  5:2)

Branky: 12. Slováček, 14. Kostka, 17. a 21. Fidra, 25. Netolický – 23. Vokoun, 39. Pokorný

Úvod zápasu byl oboustranně opatrný, oba týmy jen kombinovaly a hledali odvahu na souboje ve stylu jeden na jednoho. V 6. minutě unikl Kostkovi rychlý Polák, ale Kašpara neprostřelil na druhé straně skvěle zakročil mělnický gólman Hnízdil.

Hra dostala spád od 12. minuty. Nejprve druhou svoji šanci spálil mělnický Polák a vzápětí domácí Novák z rychlého protiútoku zakončil akci tvrdou střelou, kterou Hnízdil jen vyrazil jen ke Slezáčkovi, který míč poslal do opuštěné branky. – 1:0.

Domácím narostla křídla a o dvě minuty později uvolnil Netolickýsvého spoluhráče Kostku a ten míč poslal podruhé do mělnické sítě. O minutu později měl velkou Šanci Synek, ale neproměnil, V 17. minutě velký tlak Torfu zužitkoval Fidra, po předchozí akci akci Urbance – 3:0.

Po změně stran hned v úvodní minutě se opět prosadil Fidra, asistence byla připsána Slováčkovi – 4:0. Mělnický nováček však nerezignoval a po autu Fialy se střelecky prosadil Vokoun. Hra v těchto fázích byla naprosto otevřená.

Ve 25. vyhodil míč gólman Kašpar na rozeběhnutého Netolického a ten se natlačil do ideální pozice před branku a zaznamenal pátý gól svého týmu. Parádnímu gólu zatleskala celá hala. Torf po té zvolnil a Mělničtí si vyzkoušeli hru bez gólmana. Protože již nasbírali pět přestupků, měl Torf dvakrát možnost zvýšit své vedení z prodloužené penalty, ale Fidra ani Slezáček nebyli úspěšní.

Hosté v závěru skóre upravil, když po akci Beránka skóroval Pokorný. Torf si tak do tabulky připsal sedmou výhru v sezoně a v tabulce skončil osmý. Olympik Mělník zakotvil na desátém místě, tedy o příčku výš než sestupující Kladno a Ostrava.

> Hlavní stránka
> Vypsat seznam všech článků

07.03.2009    |   Autor: Štěpán Růžička


Aukro.cz