> 19.kolo Torf jen remizoval, záchranu nemá jistou   (FC TORF- Benago Praha:  3:3)

Branky: 6. Koudelka, 14. vlastní (Světlík), 39. Fidra – 7. Brožek, 23. B. Simitči, 31. vlastní (Kostka)

 

Sestava :

PARDUBICE: Dufek – Malý, Koudelka, Konečný, Slezáček – Urbanec, Jeřábek, Kostka, Fidra.
ZRUČ: Klíma – Stejskal, Filingr, B. Simitči, A. Simitči – Stojaník, Světlík, Štorc, Stejskal.

 

 Výhra Torfu v tomto utkání by znamenala jistou záchranu, ale nestalo se tak a pardubičtí futsalisté tak potřebují v posledních dvou kolech vydolovat ještě bod jistoty.

První vyloženou šanci zápasu měl domácí kapitán Malý, ale v Klímu ve vyložené šanci neprostřelil. O chvíli později se to však povedlo Koudelkovi a Torf vedl 1:0. O minutu později ale domácí neviděli před gólmanem Dufkem osamoceného Brožka, který dosal dlouhý míč a pohodlně skóre srovnal.
V dalším průběhu hry spálil dvě šance domácí Slováček, jednou zachránila Klímu tyč. Ve 14. minutě po závaru před brankou Benaga si míč poslal do vlastní
sítě Světlík a domácí vedli 2:1. Do poločasu mohl vyrovnat Filingr, ale prodlouženou penaltu neproměnil, na druhé straně spálil loženku domácí Fidra.

Po změně stran se hrál nadále útočný futsal, ve 23. vstřelil B. Simitči další gól Benaga, když nepříliš prudká střela se odrazila od tyče do branky – 2:2. V 31. si vracející se Kostka srazil míč do vlastní branky a od nečekané prohry zachránil Torf až minutu před koncem Fidra, jehož střelu ze šikmého uhlu nešťastně tečoval A. Simitči. To již Pardubičtí hráli power play. Stínem zápasu bylo vážnější zranění Koudelky, který byl převezen do nemocnice.

V nervózním konci utkání se na skóre již nic nezměnilo, ale domácí se moc zlobili na rozhodčí za neodpískání dvou faulů za sebou. Hosty touto nešťastnou benevolencí uchránili od prodloužené penalty…

> Hlavní stránka
> Vypsat seznam všech článků

22.02.2009    |   Autor: Růžička Štěpán


Aukro.cz