> Futsalisté Torfu se o vítězství v Mladé Boleslavi příliš nepoprali   (Mladá Boleslav- FC TORF:  3:1)

Branky: 13. Semerád (Poláček), 35. Kra­cman (Oliva), 38 Matějka (Hr­dina) - 5. Urbanec (Netolický)

 

V 1.lize nastává etapa pravdy. Vedoucí šestice týmů je vcelku v poklidu, ale boj o dvě místa zaručující účast v play ofI a zároveň jis­tou záchranu v soutěži bude víc než dramatický. O tom svědčí nečekaná výhra Mělní­ku v Praze. Na druhé straně pardubický Torf a vysokomýtský Nejzbach až příliš lacino nechaly body v Mladé Bolesla­vi, a resp.v Šumperku.

 

"Torf měl dobrý vstup do zá­pasu, ujal se dokonce vedení," vyjadřuje se k utkání mladobo­leslavský hráč Miroslav Seme­rád. "Do poločasu jsme vyrov­nali, pak se hrálo dlouhé minu­ty bez šancí. Pět minut před koncem po rohu hosté chybova­li a inkasovali druhý gól," sdělil Semerád.

Trenér Torfu Miloslav Rů­žička byl po utkání velmi roz­laděn. "Byl to jeden z našich nejslabších zápasů, přitom soupeř nebyl v nejsilnějším složení. V první půli jsme se ještě drželi, vedli jsme 1:0 a dal­ší tutovky měli Fidra a Malý. Po změně stran jsme na polovi­ně soupeře nedokázali kombi­novat, nebyli jsme nebezpeční, chyběla nám šťáva. Když jsme pak po rohu soupeře nevykryli prostor před brankou a soupeř skóroval, ztratili jsme naději na úspěch. Individuálně jsme se neprosazovali, většina hráčů podala výkon, který neodpoví­dá jejich standardu," zlobí se Růžička, protože cítí, že každá ztráta jeho svěřence sráží do sestupového ohrožení.

 

Ilustrační foto.

 

 

 

 

> Hlavní stránka
> Vypsat seznam všech článků

19.01.2009    |   Autor: Štěpán Růžička


Aukro.cz