Prezident hovoří:

Trenér hovoří:
Aktuální foto Torfu:
Týmové foto Torfu

Něco pro fanoušky
> Fanklub
> Download
U16:
> Výsledky
> Termíny
U18:
> Výsledky
> Termíny

 

Dohrávka -Torf Pardubice - SK Indoss Plzeň

Ve středu 14.listopadu se v hale na Dašické  od 20 hod uskuteční dohrávka odloženého zápasu -

Torf Pardubice - SK indoss Plzeň. Srdečně zveme všechny fanoušky futsalu, přijďte povzbudit domácí tým !!


4:0
(1:0)
Kajot Helas Brno   Torf Pardubice
Branky: 9.Lacko( Cupák K.), 24.Lerch ( Lidmila) , 58.Lacko ( Klimeš), 60.Cupák V. Sestava Torf: Šimon ( Molnár) - Chvála, Fidra, Slováček, Urbanec, Jelínek,Melechovsk&y ... (celý článek).
Datum: 19.10.2012    |   Autor: Vladimír Řeháček  

Trenér Tomáš Neumann zveřejnil širší nominaci na listopadové MS 2012


Největší futsalová událost tohoto roku se blíží. Koncem října odletí česká futsalová reprezentace na MS 2012, které se koná jednou za čtyři roky a letos jej bude hostit orientální Thajsko. Spolu s Českou republikou odletí od Bangkoku dalších šest evropských týmů, které se mezi 1. a 18. listopadem poperou o titul mistra světa.

Českou výpravu povede zkušený trenér Tomáš Neumann, který dnes zveřejnil širší nominaci 25 hráčů, ze které do půlky října vybere 14 nejlepších. „Vybíral jsem tu nejlepší pětadvacítku hráčů, která je podle mě výkonnostně i herně na nejlepší úrovni a je schopna postavit se nejlepším týmům z celého světa,“ vysvětlil výběr nejlepších českých futsalistů Tomáš Neumann.

V široké nominaci se neobjevují jména dvou hlavních pilířů českého národního týmu, bratrů Marešových. Ti výrazně dopomohli českému výběru v postupu na samotný šampionát a byli po dlouhou dobu stálicemi v reprezentačním kádru. Proč nejedou na MS 2012, vysvětlil kouč Neumann: „Po vzájemné komunikaci jsme se domluvili, že je potřeba kádr omladit, roli hrála i jejich vytíženost a vzdálenost místa konání MS. V případě výkonnosti a zdraví mi Michal i Roman Marešovi přislíbili, že nám dle potřeby rádi pomohou při jarní kvalifikaci na mistrovství Evropy. Jak jsem však řekl, vše bude záležet především na jejich zdraví a formě.“

Do základní skupiny dostal reprezentační tým ČR Kuvajt, Egypt a Srbsko. Podle Tomáše Neumanna je tato skupina hratelná a cílem českých futsalistů bude postup do osmifinálových bojů. Pro diváky může být dobrou zprávou, že všechna utkání základní skupiny budou moct sledovat na ČT 4. První zápas naši odehrají 3.11. 2012 proti Kuvajtu.

 

Nominace české futsalové reprezentace na MS 2012:

 

Brankáři:

Libor Gerčák

Nejzbach V. Mýto

Tomáš Meller

ERA-PACK Chrudim

Jakub Žďánský

ERA-PACK Chrudim

Václav Kubíček

Tango Brno

David Šimon

Torf Pardubice

 

Hráči:

 

Michal Belej

Tango Brno

David Frič

Bohemians 1905

Jan Janovský

Bielsko Biala

Josef Havel

Tango Brno

Michal Seidler

Tango Brno

Zdeněk Sláma

Bohemians 1905

Matěj Slováček

ERA-PACK Chrudim

Petr Oliva

ERA-PACK Chrudim

Lukáš Rešetár

ERA-PACK Chrudim

Jiří Novotný

Bohemians 1905

Marcel Rodek

Benago

Petr Váňa

Benago

Marek Kopecký

ERA-PACK Chrudim

Radek Polášek

Bielsko Biala

Michal Holý

Bohemians 1905

Jan Lištván

Benago

David Cupák

Helas Brno

Tomáš Koudelka

ERA-PACK Chrudim

Michal Kovács

Tango Brno

Radim Záruba

Tango Brno

 


Šance pro malé sportovce!

Máte doma malého sportovce? Hraje vaše ratolest závodně fotbal nebo si jen tak kope s kamarády na zahradě s balónem? Chcete, aby svůj talent dále rozvíjelo nebo se sport stal jeho koníčkem? Zeptejte se ho, zda už se přihlásilo do celorepublikové futsalové soutěže určené pro základní a střední školy!

Pod záštitou "Fotbal ano - drogy ne!" proběhne již třináctý ročník Středoškolské  futsalové ligy, určené všem středoškolákům, a třetí ročník Školské futsalové ligy pro 7. a 9. třídy. Právě vaše dcera nebo syn mají do 30.9. 2012 možnost zaslat svoji přihlášku a přihlásit se tak do unikátní soutěže, která je pořádána, jak pro dívky, tak pro chlapce. Pokud Vaše dítě studuje střední školu a narodilo v roce 1993 až 1997 nebo je žákem základní školy a jeho ročník narození je v rozmezí let 1997 až 2001, stačí podat přihlášku, kterou naleznete na stránce www.fotbal.cz/futsal.

Zpestřete své ratolesti školní rok nevídaným sportovním zážitkem! Více informací naleznete na:

http://nv.fotbal.cz/futsal/sfl/index.php - SFL
http://nv.fotbal.cz/futsal/SkoFL9/index.php - ŠkoFL 9
http://nv.fotbal.cz/futsal/SkoFL7/index.php - ŠkoFL 7


Dnes večer přivítáme pražskou Slavií

               

Chance Futsal liga odstartovala letos ve vysokém tempu, pouhých 12 dnů po jejím začátku budeme mít odehraná tři kola! To s pořadovým číslem 3. proběhne v pondělí a v úterý, během obou dnů se odehraje po třech zajímavých soubojích.

Torf Pardubice, který je bez bodu, večer hostí jednobodovou Slavii a je mírným favoritem. Pardubice sice prohrály doma v prvním kole vysoko s Tangem, ale v pátek předvedly statečnou bitvu na palubovce v Teplicích. Slavia má za sebou bezgólovou remízu na Kladně a páteční prohru v derby s Bohemians. Od začátku sezóny se sešívaní prosadili jen dvakrát ze standardních situací, na gól ze hry už poměrně dlouho čekají…

Zdroj : efutsal.cz


6:5
(4:4)
FC Balticflora Teplice   Torf Pardubice
Branky : 3. Pachomov (Kardokov), 10. Kardakov (Mamijev), 12. Sokovnin (Ricardo), 20. Ricardo (Sokovnin), 33. Sokovnin (Ricardo), 35. Kardakov (Sokovnin) - 6. Jeřábek (Chvála), 9. Steiner (Slováček) ... (celý článek).
Datum: 24.09.2012    |   Autor: Miloslav Růžička  

Beran : Tango bylo lepší, ale přivezeme body z Teplic

V pátek podlehl Torf Pardubice v domácím prostředí Tangu Brno 2:9 a Jiří Beran uznal, že soupeř byl lepší. Shrnul s námi letní změny v klubu a naznačil, že věří v zisk v dalším kole, kdy se pardubický tým představí na půdě Balticflory Teplice.

V prvním kole prohrál Torf s Tangem Brno, byl to opravdu soupeř nad vaše síly?
Ano, je to tak. Tango má určitě ty nejvyšší ambice a budou se pohybovat opět na špici tabulky. Kdežto my jsme zatím jinde. Máme tu pár nových kluků a také přišli jiní trenéři, tak si možná chvíli počkáme, než si to sedne.

Uvědomuješ si, že v utkání s Tangem jsi byl po Šimonovi a Urbancovi nejzkušenějším ligovým hráčem Torfu?
To je pravda a asi to trošku vnímám. Ale je to především tím, že máme hodně mladý tým.

Které změny, ke kterým došlo v létě v Torfu, bys označil za nejvýraznější?
Těch změn bylo hodně. Ty největší jsou určitě, že na místo hlavního trenéra přišel p. Málek, který působil naposledy v Benagu. Dále nás posílili Jelínek a Steiner ze Salamandru Hradec Králové, Melechovský se vrací z Nejzbachu a jinak jsou tu mladí kluci z juniorky. Naopak tu skončili zkušení Mikan s Kroulíkem a také Netolický, který šel na hostování do Nejzbachu.

Jak jsi na tom aktuálně s velkým fotbalem? Nemáš problémy s uvolňováním?
S velkým fotbalem problémy nemám, aspoň tedy s uvolňováním. Působím v Holicích, které postoupily do divize a je to tak náročnější. Ale působí tam trenér Tesař, který dělá zároveň asistenta p. Málkovi v Torfu. Takže si nějakým způsobem vycházíme vstříc a zatím to funguje.

V minulosti jsi nakukoval do futsalových reprezentací, v U-21 jsi odehrál výborné zápasy, stále tě láká vidina reprezentačního dresu?
Ano, párkrát jsem se podíval jak do U-19, tak do U-21 a vzpomínám na to rád. A asi každý by chtěl nakouknout do nároďáku a já nejsem výjimkou. Ale vím, že na sobě musím ještě hodně pracovat.

V příštím kole jedete do Teplic, kde hrajete proti Balticfloře. Přivezete si první ligové body?
V pátek nás čeká další těžký zápas v Teplicích a určitě tam nechceme prohrát. Trochu nás trápí marodka, tak budeme doufat, že pojedeme v plné síle a nějaký bodík si odvezeme.

Stránka :: 1 2 3 4 5 6 7  ::
 Archiv novinek (sezona 2009/2010)
 Archiv novinek (sezona 2008/2009)
 Archiv novinek (sezona 2007/2008)
 Archiv novinek (sezona 2006/2007)
 Archiv novinek (sezona 2005/2006)

Při luštění křížovek využijete křížovkářský slovník . Obsahuje SPZ měst a chemické značky prvků.