Prezident hovoří:

Trenér hovoří:
Aktuální foto Torfu:
Týmové foto Torfu

Něco pro fanoušky
> Fanklub
> Download
U16:
> Výsledky
> Termíny
U18:
> Výsledky
> Termíny

 

Andy Liberec a Jistebník nemají licenci - zatím…

V sobotu proběhlo v pražském sídle ČMFS Licenční řízení s kluby nejvyšší soutěže. Ne všech dvanáct celků pro příští řízením prošlo, ale očekává se, že v náhradním termínu dokáží „hříšníci“ své nedostatky napravit.

Ještě tentýž den dostala Komise futsalu ČMFS do rukou vyjádření Licenční komise, která neudělila licenci pro start v 1. futsalové lize ročníku 2011/2012 klubům CC Jistebník a Andy Liberec, důvody neudělení ale nesdělila. LK dále stanovila prodloužený termín pro předložení potřebných dokumentů na 22.6.2011.

Až teprve pokud oba kluby nestihnou tento termín, budou nahrazeny dalšími kluby z 2. ligy. Na sobotním zasedání Grémia klubů bylo také provedeno rozlosování nejvyšší soutěže, které však vstoupí v platnost a bude zveřejněné až po splnění licenčních podmínek všech účastníků.

Zdroj:www.efutsal.cz


FC TORF PARDUBICE uzavřel uplynulou sezónu

Sedmé místo úspěchem, mladý celek má perspektivu

PARDUBICE - Futsalisté Torfu Pardubice skončili v sezoně 2010 - 2011 na sedmé příčce.. Páteční ohlédnutí za loňskou sezonou tak bylo na Dukle radostné, ale laťka náročnosti se zvedá.

Prezident klubu Milan Vich hráčům sdělil: „Před sezonou jsem byl přesvědčen, že nebudeme hrát o záchranu a skončíme výš, než na osmé příčce. To se potvrdilo, skončili jsme sedmí, ale mužstvo mělo i na vyšší příčky a mohli jsme reálně bojovat o postup do semifinále. Několik zápasů se nám nepovedlo, měli jsme tři možná čtyři nešťastné prohry v závěrech zápasů. Byla to daň z nezkušenosti, ale na druhou stranu nám pomohla kontumace zápasu s E-P Chrudim v náš prospěch. Jsem rád, že čtyři hráči našeho kádru oblékli dres reprezentační 21... Radost mám i ze zlepšeného herního projevu. Mužstvo v sezoně odevzdalo asi osmdesát procent svých možností.“

Trenér Miloslav Růžička po té sdělil: „Nechytili jsme začátek sezony, rozjezd byl jen pozvolný. Považuji za důležité mít v přípravném období celý kádr pohromadě, tři čtyřky hráčů a čtveřici gólmanů. Připravím plán předsezonního období. Osvědčila senám příprava v areálu ZŠ Benešova, je tam zázemí tělocvičny, venkovní prostory, výběhy do terénu. Od začátku musí být jasno, jak to bude s hráči, kteří patří Era-Packu Chrudim. Potřebujeme pro I. ligu mít skutečné domácí prostředí s potřebným zázemím, snad se to zlepší s otevřením nové haly v Dašické...“

Prezident Torfu Milan Vich prozradil, že jedná o příchod dalšího partnera do klubu. Do konce června by mělo být jasno... „Byl bych rád, aby stávající kádr zůstal pohromadě. Mužstvo je o rok zkušenější, máme silnou kostru týmu, většina hráčů má předpoklady výkonnostního růstu. Máme na čem stavět. Pokud se týká zmíněné haly v Dašické ulici, její tvůrci se zřejmě neporadili s odborníky. Rodila se nám tam další tělocvična... Hala musí mít předepsané osvětlení, pořádnou světelnou
tabuli, zázemí pro hráče, diváky, televizní přenosy apod.

Zdroj : týdeník Pernštejn - Jaroslav Mach


Rozlučka se sezónou 2010 - 2011

Torf PardubiceTorf PardubiceTorf PardubiceTorf PardubiceTorf Pardubice

V pátek dne 29.dubna od 18,00 hodin v restauraci u nafukovací haly na Dukle se koná rozloučení s futsalovou sezónou 2010 - 2011.

Program akce :

  1. Vyhodnocení sezóny 
  2. Plán na novou sezónu
  3. Diskuze
  4. Gugriz speciality, občerstvení, nápoje
  5. Volná zábava


Trenér Torfu Pardubice Miloslav Růžička: Vypadli jsme se ctí

  

Pro pardubický Torf vyřazením ve čtvrtfinále play-off Jetbull Futsal Ligy sezona skončila. Poslední zápas Východočeši odehráli v pátek v Teplicích, kde se jim stala osudem Balticflora. Po porážkách 2:5, 3:7 a 2:6 mohl trenér Pardubice Miloslav Růžička bilancovat. Nejprve se ale pustil do hodnocení posledního utkání, které pak v sobotu mohli vidět prostřednictvím záznamu na ČT4 diváci po celé republice.

Páteční zápas s Teplicemi rozhodl opět začátek, že?
Ano. Jako bychom nebyli z těch dvou předchozích zápasů ponaučeni. Zase jsme vyrobili hloupé chyby ve středu hřiště, nechali jsme se zlákat do stran. Tepličtí hráči jsou „malinko“ rychlejší, než mí svěřenci, to nám dělalo problémy. Než jsme se otočili, zorientovali, tak byl balon v blízkosti naší branky a zavánělo to gólem. Začátek jsme nezvládli. Musím ale znovu opakovat, že jsme ve stadiu, kdy se náš tým tvoří. Pro mě osobně je velmi cenná zkušenost koučovat Pardubice proti takovému mančaftu, jakým je Balticflora. Věřím, že to pro nás bude do budoucna ku prospěchu.

Když se ještě vrátíme k zápasu, tak to vypadalo, jako by branky padaly přes kopírák…
Bylo to tak. Problém byl v rychlosti, práci s míčem, přechodu jeden na jednoho, přesnosti přihrávek. V tom všem jsme zaostávali.

Ve druhé půli se už jen dohrávalo…
Už bylo rozhodnuto. My jsme byli v sérii horším týmem, to musím sportovně přiznat. Vypadli jsme ale se ctí. Odehráli jsme některé části zápasů kvalitně. I přes nepříznivý stav jsme se pokusili s výsledkem něco dělat. I v pátek jsme zahráli za stavu 1:5 power-play a vyšla nám. Jednalo se o nacvičenou akci. Teplice byly lepší ve hře 4 na 4 a o tom to je! 
 
Liga tedy bude pokračovat už bez vás. Ohrozí někdo Chrudim v její obhajobě?
Myslím, že jí nikdo nepotrápí. ERA-PACK jednoznačně ligu vyhraje. Má nejlepší tým. Jsem o tom přesvědčený. 
 
Jaké bude vaše hodnocení celé sezony z pohledu Pardubic?
Chtěli jsme se dostat před začátkem soutěže do play-off. Samozřejmě, prezident klubu byl trošku skeptičtější, chtěl hlavně ligu udržet. Já jdu ale do sezony vždy s tím, že chci dosáhnout nejlepších výsledků. I letos se mi to podařilo, s tím jsem spokojený. Nejsem ale spokojený s některými zápasy, které jsme v průběhu sezony odehráli. Ztratili jsme v nich laciné body. Mám na mysli například domácí zápas s Teplicemi, kdy jsme prohráli 3:4 brankou z poslední sekudny. Nebo s Benagem, kdy jsme vedli 4:2 pět minut před koncem a nakonec ještě prohráli 4:5 brankou z prodloužené penalty, která padla po chybě jednoho našeho hráče. Tyhle ztráty se ukázaly stěžejní pro konečné umístění v základní části ligy. Ztratili jsme devět bodů. Kdybychom je měli, tak jsme po základní části na daleko lepším místě, než na sedmém. Vyhnuli bychom se tak Chrudimi a Teplicím a naše šance na postup by byly mnohem větší.
 
Co v příští sezoně? Podaří se vám udržet vaše mladé a zároveň také talentované hráče?
To bude záležet na managementu klubu. Já jsem přesvědčený o tom, že je v Pardubicích skvělá parta. Můžu kluky pochválit. V tréninkovém procesu i mimo něj se chovali slušně a kvalitně. Neměli jsme za celou sezonu s nimi jediný problém. Přál bych si, ať už u mužstva zůsanu, nebo ne, ať ta parta zůstane pospolu. Je to mladý kádr, spousta hráčů má skvělou futsalovou budoucnost před sebou, ať už Koudelka, Matěj Slováček nebo Beran.

Balticflora Teplice přeje Miloslavu Růžičkovi a celému Torfu Pardubice vše nejlepší pro příští sezonu a děkuje za férové a čestné bitvy! 
 
Zdroj : www. balticflora.cz

6:2
(4:1)
FC Balticflora Teplice   Torf Pardubice
Branky: 2. Tolstov, 7. Fábio, 11. Rodrigo, 13. Paulinho, 21. vlastní Malý, 39. Paulinho - 11. Slováček M., 38. Malý Sestava Torf : Kašpar, Hlouš - Mal&yacu ... (celý článek).
Datum: 02.04.2011    |   Autor: Miloslav Růžička  

Netolický: Nevzdáváme to, pro výhru uděláme všechno!

Netolický: Nevzdáváme to, pro výhru uděláme všechno!

V sobotu večer prohrál Torf Pardubice na domácí palubovce utkání s Balticflorou Teplice 3:7 a v sérii tak prohrává 0:2. Již v pátek může pro východočechy sezóna skončit, ale jejich útočník Roman Netolický slibuje, že tým zkusí uspět. I když to rozhodně bude těžké.

V sobotu jste prohráli s Balticflorou poměrně vysoko, poločas dokonce 0:5. Co z taktiky proti tomuto soupeři vám nevyšlo?
Myslím, že nevyšlo nic! Jak týmově, tak individuálně jsme hráli špatně! Nevyužili jsme brejky a naše šance jsme neproměnili. Trestem bylo pět inkasovaných branek.

Vy sám jste se často v průběhu celého zápasu pokoušel o zakončení, bylo to hodně těžké proti teplickým obráncům?
Dostal jsem se do hodně střeleckých pozic, ale bohužel pro nás jsem nedokázal žádnou zužitkovat. I tak si nemyslím, že by Teplice skvěle bránily. Brazilcům spíše vyhovuje hra dopředu. Dal bych to za vinu mé nerozehranosti, protože jsem absolvoval ve čtvrtek první trénink po zranění.

Konec utkání byl z pohledu Torfu naopak velmi sympatický, měli jste tlak. Nešlo takhle hrát od začátku utkání?
Nejspíš jsme měli hrát už od začátku výš a zkusit Teplice více napadat. Mají secvičené nějaké kombinace, když jsme je však napadali na jejich půlce, měli i oni problém s rozehráním.

Máte za sebou dva zápasy s Balticflorou a prohráváte 0:2. Co můžeme od Torfu čekat v pátečním utkání? Budete bojovat o udržení naděje na postup do poslední minuty?
Musíme se na zápas důkladně připravit a zkusit se o to poprat v pátek na palubovce v Teplicích. Jedinou možností jak ještě pokračovat v play-off je výhra a my pro ní uděláme všechno!

Zdroj : Jetbullfutsalliga.cz 


Balticflora je jako 'sborná'

Heřmanův Městec – Futsal v podání Balticflory? Neuvěřitelně lehký! Hlavně první poločas druhého čtvrtfinálového duelu Jetbull Futsal Ligy mezi Pardubicemi a Teplicemi připomínal při pohledu na kombinující Vlky legendární sovětskou „sbornou“ Viktora Tichonova.

Autor:
František Bílek
- Pardubický deník
 

Stránka :: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22  ::
 Archiv novinek (sezona 2008/2009)
 Archiv novinek (sezona 2007/2008)
 Archiv novinek (sezona 2006/2007)
 Archiv novinek (sezona 2005/2006)